Hold 202    
 

 

Startside
Simon
Esben
Jesper
Vedt?gter
Hold 202
Billedgalleri
Nyheder

Send disse oplysninger for at komme p? klasselisten

admin@kaffelogen.com

Navn

Adresse

Telefonnummer/mobilnummer

E-mail

Skost?rrelse/brystm?l (til anonymt statistisk brug)

Evt. billeder (gerne n?gen til internt brug)

 

NAVN

ADRESSE

TLF.

MOBIL

E-MAIL

Christian Emil Dannisgaard Kock
Hejrevej 17, 2.th, 2400 K?benhavn NV
3585 5969 4074 9468 cedk@mailme.dk

Esben Meulengracht Larsen

Blegdamsvej 29A v?r 511, 2100 K?benhavn ?

3538 1255 - 511

2712 1241

esben@kaffelogen.com  

Frederik Meding
Blegdamsvej 130A - 4 TH, 2100 K?benhavn ?
3543 2303 2172 2303 meding@post10.tele.dk 
Henriette Stang Hellen

    
Bygv?nget 826, 2980 Kokkedal

    
4914 5105 2661 2194
    
henriettes@hotmail.com
Iben Dinsen Ndr. jernbanevej 3 B 2 tv., 3400 Hiller?d 4826 3133 2173 0520 iben.dinsen@almbrand.dk 

Jesper Worm

Gr?njordskollegiet 6614, 2300 K?benhavn S

3287 6865

2247 8079

jesper@kaffelogen.com 

J?nas Bloch Danielsen Dalslandsgade 8, E-705, 2300 K?benhavn S 3288 6515 2615 6765 Jonasbd@Hotmail.com
Karina Klausen Hannovergade 2, 4.tv., 2300  K?benhavn S - 2811 4767 karina.klausen@teliamail.dk
Kathrine Spinner Madsen
Poppelgangen 4, 3400 Hiller?d 4825 4695 2714 6382 kspinner@ofir.dk
Katrine Jane Bocianski (Katja) - 3255 0170 5190 5826 kasia@worldonline.dk
Kim Svendsen ?strigsgade 49.4. tv, 2300 K?benhavn S - 5190 6129 KimSvendsen@mail.tele.dk
Maja Rasmussen Gr?njordskollegiet, 2300 K?benhavn S - 2084 9213 mara00ag@student.cbs.dk 
Maria Christine Seefeldt-Madsen
- - 4062 1003 maria_seef@yahoo.com 
Mette Ohm S?ndergaard
- - - Mette_ohm@hotmail.com
Michael Andersen Egebjergvang 28, 2750 Ballerup - 2617 1329 andersen.michael@get2net.dk
Michael Mollerup Jensen
M?llehusvej 125 2. th., 4000  Roskilde 4632 4353
2972 4353
Mollerup@telefona.dk  
Mie Buhl Rudolph Berghsgade 38, 2100 K?benhavn ? 3920 2608 2027 4022 miebuhl@hotmail.com
Morten Schwaner
Stationsall?en 46, 4, v?r 418, 2730 Herlev
4494 2744 lok 418 - m.schwaner@ofir.dk
Pernille Nygaard Rasmussen Flensborggade 3, 1.th., 1669 K?benhavn V 3322 6008 2876 8143 pernillenr@ofir.dk
Rasmus Christian Johansen - - 2122 6855 Rasmuschrjohansen@hotmail.com
Rie S?derberg
1600 Pennsylvania Avenue NW
Washington DC 20500
- 2857 4698 rsoderberg@get2net.dk

Simon Krogsgaard Schaadt

Lille Strandvej 6b, 2. tv., 2900 Hellerup

3946 1404

-

simon@kaffelogen.com

Stine Crafack J?rgensen 4344 0892 4079 8810 Rattenborg@Get2Net.Dk